Specialista na kontakt se zákazníky

Neprovozujeme call centrum běžného prodejního typu – naši prodejci nevolají na studené kontakty, neprodávají ponožky nebo sady hrnců. Klienty kontaktují na základě jejich projeveného zájmu či žádosti o telefonický kontakt.

Pracovní náplň

  • Na začátku Váš zaškolíme – projdeme si společně všechny postupy a celým procesem Vás provedeme. Dostanete k sobě zkušeného kolegu, který Vám se vším pomůže a můžete se na něj obrátit kdykoliv s jakoukoliv otázkou.
  • Budete telefonicky komunikovat s našimi klienty, kteří již sami projevili zájem o naše služby prostřednictvím vyplnění formuláře na našich stránkách (nejedná se o studené kontakty, budete volat těm, kteří naši službu chtějí).
  • Vaším úkolem bude vyslechnout si požadavky klienta, situaci zanalyzovat, nabídnout vhodné řešení a provést ho celým procesem.

Jak si Vás představujeme:

  • Umíte dobře komunikovat nejen s našimi klienty. Nezbytností je příjemné vystupování a proklientský přístup. Přátelskou povahu považujeme za samozřejmou.
  • SŠ/SOU s maturitou

Co Vám za to nabídneme:

  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Mzda 20.000 Kč + bonusy
  • Nadstandardní bonusový systém – s bonusy až 35.000 Kč měsíčně není nic nereálného
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč
  • Kanceláře blízko metra Praha 7 – Holešovice

Nástup ihned/od 2.11.2020

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Zaujala Vás tato pracovní pozice?