Obchodní specialista/tka

Pracovní náplň

  • Telefonická komunikace s klienty, kteří již sami projevili zájem o naše produkty
  • Zjištění aktuální situace klienta a poskytování informací o službách a probíhajících akcích společnosti
  • Administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků
  • Spolupráce s kolegy z jiných oddělení

Požadujeme

  • SŠ/SOU s maturitou
  • Výhodou ti bude, pokud máš certifikaci ČNB pro zprostředkování spotřebitelských úvěrů/hypoték
  • Příjemné vystupování vůči našim klientům
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Zodpovědný a pečlivý přístup k zadaným úkolům
  • Výhodou je praxe jako operátor call centra nebo pojišťovací/finanční poradce

Nabízíme

  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Nástupní fixní mzda 23.000 Kč, po zapracování s certifikací 25.000 Kč + bonusy, po zapracování až 40.000 Kč
  • Průměrná mzda našich prodejců je 29.000 Kč hrubého. Ti nejlepší mají výplaty nad 40.000 Kč hrubého!
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč již ve zkušební době
  • Cafeteria systém – 12.000 Kč ročně si můžete proměnit za sportovní, kulturní, gurmánské, cestovatelské a jiné zážitky
  • Firemní akce, benefity: občerstvení na pracovišti (čerstvě pražená káva, mléko, nápoje, čaje atd.), relax zóna (pingpongový stůl, šipky atd.)
  • Denně tu pro tebe bude Supervizor, který ti pomůže s rozvíjením tvých prodejních dovedností
  • Produktová i komunikační školení. Staneš se profíkem v oblasti komunikace se zákazníkem.
  • Možnost seberealizace a kariérní růst pro každého, kdo má chuť se zlepšovat
  • V týmu pravidelně soutěžíme o hodnotné poukazy a slevy
  • Skvělou dostupnost (sídlíme v bezprostřední blízkosti metra Holešovice, i tramvajové a autobusové zastávky)
  • Klidné pracovní prostředí v menším kolektivu
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti (vždy včasná výplata)
  • Pracovní dobu: 8:00 – 17:00 + VOLNÉ VÍKENDY a SVÁTKY
  • Vlastní pracovní místo
  • Nástupní termín: ihned

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Zaujala tě naše nabídka? Tak neváhej, zašli své CV a přijď se podívat, jak to u nás funguje.

Těšíme se!

HR tým, Creamfinance Czech s.r.o.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Zaujala Vás tato pracovní pozice?